5 Beds
3,382 sqft
$629,900
1957 Hickory Drive Hobart IN, 46342
Price per sqft
$186.25
Built in
2023
Property size
3,382 sqft
Property type
Residential
Garages
3
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
838919
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
5
Full Bathrooms
4
Exterior features
Lot Size
0.32 Acres
Other property details
Taxes
$5,618
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
3
Courtesy of Ginter Realty, Brenda Wisniewski,
Listing Contact: (219) 771-2142